Orfeum
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Mert nevetni minden bajunk ellenére is jó…És ahogy Kabos László énekelte…”akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes”
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Środa, 29 Sierpnia 2012 19:30
Milyen dilemmákkal küzdenek a szendvicsgenerációs szülők, akik egyszerre próbálnak megfelelni – gyermekként – az idősebb generációnak és – szülőként –…
pozycji w koszyku
suma:
Czas sesji upłynął. Aby dokonać zakupu biletów należy je ponownie dodać do koszyka.